F. Dick ErgoGrip bontókés 21 cm – sárga
Kód: 8234821-02Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip bontó henteskés
A bontókéseket a csontozókésekkel ellentétben nagyobb és igényesebb munkákhoz használják a húsfeldolgozás során, például a nagy izomdarabok kisebb részekre történő szétvágásához, illetve egyenletes vastagságú szeletek és steakek készítéséhez.
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8234821-02 henteskés széles és stabil, 21 cm hosszú pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, keménysége 56 HRC. Ergonomikus, sárga színű műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadékok gyűlhetnének össze. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és legfeljebb 130 °C-os sterilizálóban is tisztítható. Otthoni használatra azonban a kézi mosogatás ajánlott.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tőkekés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215065305 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Sárga |
| Teljes hossz: | 33,5 cm |
| Penge hossza: | 21 cm |
| Markolat hossza: | 12,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 20,00 - 24,99 cm |
| Súly: | 160 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
