F. Dick ErgoGrip bontókés 15 cm – kék
Kód: 8234815Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip bontókés
A bontókéseket a csontozókésekkel ellentétben durvább és igényesebb húsfeldolgozási munkákhoz használják, például nagyobb izomrészek kisebb darabokra vágásához, illetve egyenletes vastagságú szeletek és steakek szeleteléséhez.
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8234815 bontókés 15 cm hosszú, széles és stabil pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, 56 HRC keménységgel. Ergonomikus, kék műanyag markolata nedves környezetben is kényelmes és biztonságos fogást biztosít. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadék vagy szennyeződés megülhetne. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben tisztítható, valamint sterilizátorban is használható legfeljebb 130 °C hőmérsékleten. Otthoni használatra a kézi mosogatást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tőkekés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215060225 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Kék |
| Teljes hossz: | 27,94 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 12,94 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 150 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
