F. Dick ErgoGrip nyúzókés 15 cm – fekete
Kód: 8226415-01Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip nyúzókés
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8226415-01 nyúzókés széles, ívelt, 15 cm hosszú X55CrMo14 rozsdamentes acél pengével rendelkezik, keménysége 56 HRC, és bőr lehúzására, valamint hús feldolgozására szolgál. Ergonomikus, fekete műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadékok gyűlhetnének össze. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és sterilizálóban is tisztítható, legfeljebb 130 °C hőmérsékleten. Otthoni használatra a kézi mosogatást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyúzókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215088854 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Teljes hossz: | 27,2 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 12,2 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 130 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
