F. Dick ErgoGrip merev csontozókés 15 cm – kék
Kód: 8299015Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip csontozókés – merev pengével
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8299015 hentes csontozókés 15 cm hosszú, merev pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, 56 HRC keménységgel. Ideális csontozáshoz és húsfeldolgozáshoz.
Ergonomikus kialakítású, kék színű műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadék vagy szennyeződés megülhetne. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben is tisztítható, valamint sterilizátorban legfeljebb 130 °C hőmérsékleten fertőtleníthető. Otthoni használatra azonban a kézi mosogatást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215060676 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Kék |
| Teljes hossz: | 29,08 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 14,08 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 120 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
