F. Dick ErgoGrip tőkekés 18 cm – kék
Kód: 8236918Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip tőkekés
A tőkekések kifejezetten hús feldolgozására, precíz munkákhoz készültek. Segítségükkel gyorsan és egyszerűen eltávolíthatók a hártyák és inak, levágható a felesleges zsír, valamint szépen igazíthatók a hús szélei. Pontos, vékony szeletek és egyenletes méretű kockák vágására is alkalmasak.
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8236918 tőkekés 18 cm hosszú X55CrMo14 rozsdamentes acél pengével rendelkezik, keménysége 56 HRC. Ergonomikus, kék műanyag markolattal van ellátva, amely kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincs rés, ahol folyadékok felgyülemlenének. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és sterilizátorban akár 130 °C hőmérsékletig is tisztítható. Háztartási használat esetén a kézi mosást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tőkekés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215060386 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Kék |
| Teljes hossz: | 30,38 cm |
| Penge hossza: | 18 cm |
| Markolat hossza: | 12,38 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 130 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
