Zero Tolerance 0990 CPM-20CV
Kód: ZT-0990Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0900 zsebkés
Zero Tolerance ZT0990 a legendás 0999-es modell utódja. Bár vázas szerkezetű, nagyon strapabíró és erős kés. A 8,6 cm hosszú penge exkluzív CPM 20CV rozsdamentes acélból készült, amely nagy keménységet és korrózióállóságot, de szívósságot és kopásállóságot is elér. A penge stonewash felületkezeléssel és drop point alakú, lapos élezéssel rendelkezik. Szénszálas markolat. A kés könnyű nyitását a flipper segítségével a golyóscsapágyas KVT rendszer biztosítja. A kést framelock rögzíti. A kés felakasztására szolgál a kétoldalas klipp (jobb- és balkezeseknek egyaránt alkalmas).
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 87171061115 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | CPM 20CV |
| Markolat színe: | Fekete, Szürke |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 19,3 cm |
| Penge hossza: | 8,3 cm |
| Markolat hossza: | 11 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 2,9 mm |
| Súly: | 82 g |
| Penge keménysége: | 61 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Nyitási módszer: | Flipper |
| Származási ország: | USA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
