Extrema Ratio ANT Urban Neon zsebkés
Kód: 04.1000.0471/BLK/YLKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete, Sárga |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 12,6 cm |
| Penge hossza: | 5,1 cm |
| Markolat hossza: | 7,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 5,00 - 6,99 cm |
| Penge vastagsága: | 2,4 mm |
| Súly: | 44 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Sheepsfoot |
| Penge felületkezelése: | DLC |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Kézi nyitás |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
