Extrema Ratio ANT Black
Kód: 04.1000.0467/BLK/BLK.png?66c85aec)
.png?66c85acd)
.png?66c85a84)
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Taktikai összecsukható kés — Extrema Ratio ANT Black
Az Extrema Ratio ANT Black a gyártó legkompaktabb összecsukható kései közé tartozik. Kis mérete ellenére rendkívül masszív és megbízható felépítéssel rendelkezik.
A markolat eloxált alumíniumból és acél vázból áll, utóbbi szolgál a penge zármechanizmusaként (frame lock). A enyhén ívelt markolat jobb rögzítést biztosít a penge kinyitásakor, ezáltal növeli a kés biztonságát. A markolaton fűzőlyuk található, jobb oldalon pedig acél klipsz, amely lehetővé teszi a kés kényelmes elrejtését a zsebben.
A pengéhez az évek óta bevált osztrák Böhler N690 acélt használják, amellyel az Extrema Ratio több mint 20 éve együttműködik. A penge polírozott és MIL‑C‑13924 szabványnak megfelelő fekete oxid bevonattal van kezelve. A penge hossza mindössze 5 cm, a teljes hossz 12,7 cm, a keménység pedig 58 HRC.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
---|---|
Kés fajtája: | Összecsukható |
Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
Penge anyaga: | N690 |
Markolat anyaga: | Fém |
Tok: | tok nélkül |
Teljes hossz: | 12,7 cm |
Penge hossza: | 5 cm |
Markolat hossza: | 7,7 cm |
Késpenge hossz kategória: | 5,00 - 6,99 cm |
Penge vastagsága: | 2,2 mm |
Súly: | 42 g |
Penge keménysége: | 58 HRC |
Penge formája: | Sheepsfoot |
Penge felületkezelése: | Black Oxide |
Élezés: | Lapos |
Származási ország: | Olaszország |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!