Victorinox 5.8412.13 Swibo tőkekés 13 cm
Kód: VX5.8412.13Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Victorinox Swibo 5.8412.13 Swibo 13 cm tőkekés
A Victorinox 5.8412.13 Swibo tőkekés 13 cm hosszú rozsdamentes acél pengével precíz munkára szolgál a hús kisebb adagokra történő feldolgozásánál. A Swibo termékcsalád professzionális környezetbe is ideális, ahol fontos a kiváló élesség és a nagyfokú tartósság. A feltűnő sárga színű markolat poliamidból készült, amely rendkívül erős, ütésálló és magas higiéniai követelményeknek is megfelel. A nagyobb biztonság érdekében a markolat a penge irányába meghosszabbított, így a kés használata pontosabb és jobban kontrollálható.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és legfeljebb 110 °C-os sterilizálóban is tisztítható. Otthoni használatra a kézi mosogatás ajánlott.
Származási ország: Svájc. A Victorinox kések teljes egészében Svájcban készülnek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hentes kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7611160045256 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Sárga |
| Penge hossza: | 13 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 12,00 - 14,99 cm |
| Származási ország: | Svájc |
| Dĺžka čepele: | 13 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Victorinox története 1884-ben kezdődött Svájcban. Az idő múlásával a Victorinox kések világszerte elismertek minőségük és kiváló funkcionalitásuk miatt. A svájci kés (Swiss Army Knife) a minőség szinonimája, és a világ egyik legkelendőbb késtípusa. A Victorinox több méretű kést gyárt, a legnépszerűbbek 58 mm-es, 84 mm-es, 91 mm-es, 111 mm-es és 130 mm-es kések. A Swiss Victorinox kések edzett rozsdamentes acélból készülnek, amelynek keménysége 56 HRC. Fafűrészek, ollók és körömreszelők, keménységük 53 HRC, csavarhúzók, konzervnyitók és lyukasztók 52 HRC, dugóhúzók 49 HRC.
