F. Dick ErgoGrip félmerev csontozókés 15 cm, ívelt pengével – piros
Kód: 8298215-03Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip csontozókés – félmerev, ívelt pengével
Az F. Dick ErgoGrip 8298215-03 professzionális henteskés 15 cm hosszú, félflexibilis, ívelt pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, keménysége 56 HRC. Kiválóan alkalmas csontozásra és húsfeldolgozásra.
Ergonomikus, piros műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadékok megrekedhetnének. A markolat nem szívja magába a zsírt vagy a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és sterilizátorban is tisztítható legfeljebb 130 °C hőmérsékleten. Otthoni használatra a kézi mosogatás ajánlott.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215085808 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Piros |
| Teljes hossz: | 27,9 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 12,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 110 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
