F. Dick ErgoGrip félmerev csontozókés 13 cm, ívelt pengével – sárga
Kód: 8298213-02Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip csontozókés – félhajlékony, ívelt pengével
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8298213-02 henteskés 13 cm hosszú, félhajlékony, ívelt pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, 56 HRC keménységgel, és csontozáshoz, valamint húsfeldolgozáshoz ideális. Ergonomikus kialakítású, sárga műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek hézagok, ahol folyadék vagy szennyeződés megülhetne. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és sterilizátorban is tisztítható, legfeljebb 130 °C hőmérsékleten. Otthoni használatra a kézi mosogatás ajánlott.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215065398 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Sárga |
| Teljes hossz: | 26,1 cm |
| Penge hossza: | 13 cm |
| Markolat hossza: | 13,1 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 12,00 - 14,99 cm |
| Súly: | 110 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
