F. Dick ErgoGrip csontozókés 10 cm, keskeny pengével – kék
Kód: 8236810Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip csontozókés
A professzionális csontozókés F. Dick ErgoGrip 8236810 keskeny, 10 cm hosszú pengével rendelkezik, X55CrMo14 rozsdamentes acélból, 56 HRC keménységgel. Csontozásra és húsfeldolgozásra alkalmas. Ergonomikus, kék műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadék vagy szennyeződés megülhetne. A markolat nem szívja magába a zsírt vagy szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben tisztítható, valamint sterilizátorban is használható legfeljebb 130 °C hőmérsékleten. Otthoni használatra a kézi mosogatást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215060317 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Kék |
| Teljes hossz: | 23,54 cm |
| Penge hossza: | 10 cm |
| Markolat hossza: | 13,54 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Súly: | 120 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
