F. Dick ErgoGrip tőkekés 21 cm, keskeny pengével – sárga
Kód: 8242521-02Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip keskeny pengéjű porciózó tőkekés
A porciózó kések kifejezetten precíziós munkákhoz készültek a húsfeldolgozás során. Gyorsan és egyszerűen eltávolíthatók velük a hártyák és inak, levágható a felesleges zsír, valamint esztétikusan megtisztíthatók a hús szélei. Pontos, vékony szeletek és egyenletes, különböző méretű kockák vághatók vele.
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8242521-02 porciózó tőkekés 21 cm hosszú, keskeny és éles pengével rendelkezik, amely X55CrMo14 rozsdamentes acélból készült, keménysége 56 HRC. Ergonomikus, sárga színű műanyag markolata kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincsenek rések, ahol folyadékok gyűlhetnének össze. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kés mosogatógépben és legfeljebb 130 °C-os sterilizálóban is tisztítható. Otthoni használatra azonban a kézi mosogatás ajánlott.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tőkekés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215065299 |
| Konyhakés fajtája: | Hentes kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Sárga |
| Teljes hossz: | 34,7 cm |
| Penge hossza: | 21 cm |
| Markolat hossza: | 13,7 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 20,00 - 24,99 cm |
| Súly: | 150 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
