We Knife Dracarys Purple & Golden Titanium WE25061B-2 - limitált kiadás
Kód: WE25061B-2Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
CIVIVI Dracarys WE25061B-2
A különleges kiadás a WE Knife első késének gyártása óta eltelt 12. évforduló alkalmából készült. Világszerte mindössze 199 darab készült a We Knife Dracarys WE25061B-2 modellből, minden kés egyedi sorszámmal és aláírt tanúsítvánnyal rendelkezik.
A Civivi Dracarys zsebkés 9,1 cm hosszú pengével rendelkezik, amely prémium M390 rozsdamentes acélból készült, kézi satin felületkezeléssel. A penge keménysége 59–61 HRC.
A markolat 6AL4V titánból készült, lila-arany sárkánypikkely mintázattal, amely elegáns és feltűnő megjelenést ad a késnek. A penge kerámia csapágyakon fut. A nyitás thumb stud vagy flipper segítségével történik. A rögzítést frame lock biztosítja. Jobbkezes titán zsebklipsszel van ellátva, arany bevonattal.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 724065717689 |
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | M390 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Arany, Lila |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 20,7 cm |
| Penge hossza: | 9,1 cm |
| Markolat hossza: | 11,6 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 9,00 - 9,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,2 mm |
| Súly: | 103,8 g |
| Penge keménysége: | 59-61 HRC |
| Penge formája: | Clip Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Flipper, Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Kína |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
