We Knife Dracarys Black Titanium WE25061B-5 - limitált kiadás
Kód: WE25061B-5Egyediség garanciája
A termékeket egyenesen a gyártótól vagy a hivatalos viszonteladóktól rendelitek.
Hűségkedvezmény
A regisztrált vásárlóinknak törzsvásárlói kedvezményeket készítettűnk akár 10% kedvezményig.
Gyors kézbesítés
Szállítás minden munkanapon.
Nagy raktárkészlet saját raktárunkban.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
CIVIVI Dracarys WE25061B-5
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 724065717719 |
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | M390 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 20,7 cm |
| Penge hossza: | 9,1 cm |
| Markolat hossza: | 11,6 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 9,00 - 9,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,2 mm |
| Súly: | 103,8 g |
| Penge keménysége: | 58-60 HRC |
| Penge formája: | Clip Point |
| Penge felületkezelése: | Stonewash - black |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Flipper, Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Kína |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
