Ontario RAT I AUS-8 Carbon Fiber Black ON8887CF
Kód: ON8887CFKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ontario RAT I AUS-8 Carbon Fiber Black zsebkés
Az Ontario RAT-1 az Ontario Knife Company és a Randall's Adventure & Training együttműködésével jött létre. A RAT 1 egy mindennapi használatra szánt zárható kés, amely évek óta bevált. Az AUS-8 rozsdamentes acél penge fekete felületű és lapos élezésű. A 8,9 cm-es penge hossza és az drop point alakja kiváló univerzális zárható késsé teszi. Markolatk szénszálas markolatból, acél markolattal, béléses zárral. A markolat nagyon jó fogású az ergonómikus formának és a mutatóujj markáns mélyedésének köszönhetően. A kés felakasztására szolgáló kapocs négy helyzetben megfordítható, és a kés egyaránt alkalmas jobbkezesek és balkezesek számára egyaránt.
Ontario kések
Az Ontario Knife Company-t 1889-ben alapították, így nagy múltra visszatekintő hagyományokkal rendelkezik a késgyártás területén. A kültéri kések mellett macsetéket, taktikai késeket, valamint mentőfelszereléseket is gyártanak. Eszközeik kiváló minőségűek, megbízhatóak és alkalmasak a mindennapi használatra. Az Ontario legismertebb termékei közé tartoznak a RAT kések.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 071721888710 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | AUS-8 |
| Markolat anyaga: | Szénszál |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Liner Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 21,6 cm |
| Penge hossza: | 8,9 cm |
| Markolat hossza: | 12,7 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 2,92 mm |
| Penge formája: | Drop Point |
| Nyitási módszer: | Nyitószem |
| Származási ország: | Tajvan |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Az Ontario Knife Company-t 1889-ben alapították, így nagy múltra visszatekintő hagyományokkal rendelkezik a késgyártás területén. A kültéri kések mellett macsetéket, taktikai késeket, valamint mentőfelszereléseket is gyártanak. Eszközeik kiváló minőségűek, megbízhatóak és alkalmasak a mindennapi használatra. Az Ontario legismertebb termékei közé tartoznak a RAT kések..
