Extrema Ratio BFK zero Folgore zsebkés
Kód: 04.1000.0174/VG10/SW/BKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Bar Lock (Axis) |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 16,8 cm |
| Penge hossza: | 6,7 cm |
| Markolat hossza: | 10,1 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 5,00 - 6,99 cm |
| Penge vastagsága: | 2,75 mm |
| Súly: | 85 g |
| Penge formája: | Tanto |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
