Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed
Kód: 04.1000.0146/SWKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Összecsukható EDC kés Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed
Az Extrema Ratio BF2 CT Stone Washed egy taktikai összecsukható kés, amely elsősorban profi felhasználók. Leginkább survival környezetben érvényesül, de a mindennapi életben is hasznos társ, különösen, ha egy ügyes szerszámra van szükséged. A penge hossza 8,7 cm, a teljes hossz 21,3 cm.
A kés pengéje a több mint 20 éve együttműködő osztrák Böhler vállalat által gyártott, bevált Böhler N690 acélból készül. A tanto formájú pengét stonewash felületkezeléssel látták el. A penge zárását megbízható liner lock rendszer biztosítja, nyitását pedig thumb stud segíti elő. Az acél keménysége 58 HRC.
A markolat elegáns fekete, eloxált alumíniumból készült. A késhez kétirányban használható klip tartozik, amely jobb- és balkezesek számára egyaránt alkalmas.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 21,3 cm |
| Penge hossza: | 8,7 cm |
| Markolat hossza: | 12,6 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3 mm |
| Súly: | 142 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Tanto |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
