Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390
Kód: 04.1000.0467/M3/SW/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390 taktikai összecsukható kés
Az Extrema Ratio ANT Black Stone Washed M390 az Extrema Ratio összecsukható kései közül az egyik legkompaktabb modell. Kis mérete ellenére rendkívül masszív és megbízható szerkezettel rendelkezik.
A markolat eloxált alumíniumból és acél vázból készül, amely pengezárként (frame lock) funkcionál. A enyhén hajlított markolat jobban rögzíti a pengét kinyitáskor, ezáltal növelve a kés biztonságát. A markolaton lyuk található zsinór átfűzéséhez, a jobb oldalon pedig acél klipsz, amely lehetővé teszi a kés kényelmes elrejtését a zsebben.
A fekete markolat eloxált alumíniumból és acél vázból készül, amely pengezárként (frame lock) működik. Az enyhén hajlított markolat jobban rögzíti a pengét kinyitáskor, ezáltal növelve a kés biztonságát. A markolaton lyuk található zsinór átfűzéséhez, a jobb oldalon pedig acél klipsz, amely lehetővé teszi a kés kényelmes elrejtését a zsebben.
A Böhler M390-ből készült penge 61 HRC keménységűre van hőkezelve. Ez a porfémkohászati eljárással gyártott acél garantálja a magas élességet, a kopásállóságot és a rozsdával szembeni ellenállást. Ezenkívül a penge stonewash felületkezelést kapott, amely véd a karcolások és ujjlenyomatok ellen. A penge hossza mindössze 5 cm, a teljes hossza pedig 12,7 cm.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | M390 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 12,7 cm |
| Penge hossza: | 5 cm |
| Markolat hossza: | 7,7 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 5,00 - 6,99 cm |
| Penge vastagsága: | 2,2 mm |
| Súly: | 42 g |
| Penge keménysége: | 61 HRC |
| Penge formája: | Sheepsfoot |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
