Extrema Ratio Vipera Total Black M390 kés
Kód: 04.1000.0484/M3/BLK/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Vipera Total Black M390 taktikai kés
Az Extrema Ratio olasz márka teljesen fekete Vipera Total Black M390 kését kifejezetten városi–taktikai és műveleti környezethez tervezték. Ideális taktikai operátorok, rendvédelmi dolgozók és biztonsági szakemberek számára.
A 11,6 cm hosszú penge Böhler M390 acélból készült, és MIL‑C‑13924 szabványnak megfelelő vegyi bevonattal van ellátva (fekete oxid). Az acél keménysége 61 HRC, a penge lapos élköszörüléssel (flat grind) készül.
A fekete markolat csúszásmentes termoplasztikus elasztomerből, Forprene®‑ből van, mely gumiszerű tulajdonságokkal rendelkezik — rugalmas, puha és vegyszerálló — így még nedves kézzel is biztos fogást nyújt.
A késhez Extrema Ratio által tervezett speciális nylon (műanyag) Aspis tok tartozik. A tok rendkívül gyors pengekioldást tesz lehetővé és Molle‑rendszerrel kompatibilis.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | M390 |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Műanyag |
| Teljes hossz: | 23,6 cm |
| Penge hossza: | 11,6 cm |
| Markolat hossza: | 12 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 94 g |
| Penge keménysége: | 61 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Black Oxide |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
