Extrema Ratio Mamba Black
Kód: 04.1000.0477/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Taktikai kés — Extrema Ratio Mamba Black
Az Extrema Requiem Mamba Black kés többfunkciós taktikai eszköz, nagyon egyszerű kezelhetőséggel. A kést rendvédelmi erők egységek számára tervezték, de természetjáráshoz vagy bushcraft-kalandokhoz is magával viheti.
A 11,6 cm hosszú Böhler N690 acélból készült penget kémiailag kezelt MIL‑C‑13924 (fekete oxid) bevonattal látták el. Az acél keménysége 58 HRC, és sík csiszolattal rendelkezik. A pengén az Extrema Ratio felirat található.
A fekete markolat csúszásmentes Forprene® termoplasztikus elasztomerből készült, amely gumiszerű tulajdonságokkal bír — rugalmas, puha és kémiailag ellenálló. Nedves kézzel is biztonságos fogást biztosít.
A kést egy Extrema Ratio által tervezett speciális Aspis nejlontokkal szállítják. A tok rendkívül gyors pengekioldással és Molle-rendszerrel rendelkezik.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Műanyag |
| Teljes hossz: | 23,7 cm |
| Penge hossza: | 11,6 cm |
| Markolat hossza: | 12,1 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 85 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Tanto |
| Penge felületkezelése: | Black Oxide |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
