Extrema Ratio Venatus S Nitrogen Wood Satin
Kód: 04.1000.0091/NIT/SAT-WDKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Venatus S vadászkés
A Venatus vadászkések az olasz Extrema Ratio márka első, kifejezetten vadászatra tervezett sorozata. A Venatus S kés finomabb, precíz munkákhoz készült, például a vad feldolgozásához. A 9 cm hosszú penge rozsdamentes nitrogénacélból (Nitrogen) készül, szatén felületkezeléssel. A nitrogénacél rendkívül korrózióálló és könnyen élezhető, ezért ideális nedves környezetbe és nehéz időjárási körülmények közé. A markolat diófából készült, a végén zsinórfűző nyílással (lanyard hole).
A csomag része egy bőrtok, amely jobb- és balkezesek számára egyaránt alkalmas, vízszintes és függőleges hordási lehetőséggel.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905247687029 |
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Nitrogen |
| Markolat anyaga: | Fa |
| Markolat színe: | Fa |
| Tok: | Bőr |
| Teljes hossz: | 21,8 cm |
| Penge hossza: | 9 cm |
| Markolat hossza: | 12,8 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 9,00 - 9,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,8 mm |
| Súly: | 180 g |
| Penge keménysége: | 58-60 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
