Extrema Ratio Venatus F Nitrogen Wood Satin
Kód: 04.1000.0089/NIT/SAT-WDKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Venatus F vadászkés
A Venatus vadászkések az olasz Extrema Ratio márka első sorozata, amely kifejezetten vadászatra készült. A Venatus F kés pengéje 11,9 cm hosszú, rozsdamentes nitrogénacélból (Nitrogen) készül, satin felületi kezeléssel. A nitrogénacél rendkívül ellenáll a korróziónak és könnyen élezhető. Ideális nedves környezetben és zord időjárási körülmények között. A markolat diófából készült, a végén zsinórfurattal (lanyard hole).
A csomag része egy bőrtok is, amely mind jobb-, mind balkezesek számára alkalmas, és vízszintes vagy függőleges viseletre is használható.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905247686992 |
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Nitrogen |
| Markolat anyaga: | Fa |
| Markolat színe: | Fa |
| Tok: | Bőr |
| Teljes hossz: | 24,8 cm |
| Penge hossza: | 11,9 cm |
| Markolat hossza: | 12,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,8 mm |
| Súly: | 185 g |
| Penge keménysége: | 58-60 HRC |
| Penge formája: | Spear Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
