Extrema Ratio Ultramarine
Kód: 04.1000.0320/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Ultramarine búvár kés
Az Extrema Ratio Ultramarine taktikai kés fix pengével elsősorban búvároknak készült, de vészhelyzetekben.
A kés víz alatti használatra van tervezve (például trilaminát ruházatra rögzíthető), ugyanakkor szárazföldi használatra is megfelel (taktikai mellényre rögzíthető). Ezért kétféle tok készült hozzá.
A búvártokot bokára lehet rögzíteni, vagy a masszívabb ABS részt két övcsipesszel (belt-clips) lehet a légzőkészülékre vagy a BCD övére csatlakoztatni.
A szárazföldi használatra alkalmas tok NEM része a csomagnak, ezt Ön döntheti el, hogy szeretné-e beszerezni. A tok kompatibilis a Molle rendszerrel, így taktikai mellényre is rögzíthető.
A tőrkés formájú penge Böhler N690 acélból készült, amely tökéletes egyensúlyt kínál a keménység, szilárdság és tartósság között. Részben fogazott, és van benne üvegtörő is. Az acélt MIL-C-13924 kémiai réteg (fekete oxid) védi, és a keménysége kb. 58 HRC. A penge vastagsága akár 6,3 mm is lehet, így jól bírja a kemény vágást és az extrém terepi körülményeket. A penge hossza 15 cm, a teljes hossz 29,8 cm.
A fekete nylon markolat alján üvegtörő található.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Nylon |
| Teljes hossz: | 29,8 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 14,8 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Penge vastagsága: | 6,3 mm |
| Súly: | 380 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Spear Point |
| Penge felületkezelése: | Black Oxide |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
