F. Dick MasterGrip 8289115-53 merev henteskés 15 cm
Kód: 8289115-53Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dick MasterGrip 15 cm 8289115-53 henteskés
Professzionális Dick MasterGrip hentes csontozókés, merev, nem hajlékony, enyhén ívelt pengével. Közepes méretű kés, 15 cm hosszú pengével, húsfeldolgozáshoz ideális. A penge X55CrMo14 típusú, magas ötvözetű, rozsdamentes német acélból készült, amely kiváló tulajdonságainak köszönhetően rendkívül népszerű a konyhai kések gyártásánál. Ez az acél nagyon szívós, jól ellenáll a korróziónak, és könnyen élezhető, így ideális választás azok számára, akik nem szeretnének túl sok időt fordítani a karbantartásra. A masszív, narancssárga műanyag markolat ergonomikusan kialakított, alkalmazkodik a kéz formájához és különböző méreteihez, így a kés egész munkanap során biztonságosan és kényelmesen használható. A kiváló minőségű műanyagnak köszönhetően a markolat nem csúszik, ami nagyobb pontosságot és hatékonyabb munkavégzést biztosít.
A MasterGrip sorozat kései professzionális henteskések, amelyeket kifejezetten a hús mindennapi, koncentrált, ipari szintű feldolgozására terveztek. A markolatot úgy alakították ki, hogy megfeleljen a legmagasabb gyakorlati követelményeknek, miközben nem csökkenti a kés funkcionalitását. A sorozat csontozókéseket tartalmaz hajlékony, félrugalmas és merev pengével, két különböző pengehosszúsággal, ívelt és egyenes pengeformában. A biztonsági színek – narancssárga és sárga – még hektikus munkakörnyezetben is kiváló láthatóságot biztosítanak.
Felhasználás – húsfeldolgozás, csontozás, darabolás, házi disznóvágások, éttermek és hasonló területek.
Karbantartás – a kés mosogatógépben is tisztítható, azonban az él tartósságának és a kés hosszabb élettartamának megőrzése érdekében javasolt a hagyományos kézi mosás mosogatószerrel, langyos vízben.
Higiénia – a polírozott felületnek köszönhetően kevesebb szennyeződés tapad a pengére, így az ellenállóbb a korrózióval szemben és könnyebben tisztítható. A penge és a markolat csatlakozásánál nincs rés, a markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket. A kés könnyen tisztán tartható, valamint ellenáll a hőnek, az ütéseknek és a kopásnak. A MasterGrip kések elnyerték az amerikai NSF minősítést a higiénia és minőség terén.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215075243 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Narancssárga |
| Teljes hossz: | 28,28 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 13,3 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 120 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
