F. Dick ErgoGrip csontozókés 15 cm, keskeny pengével – sárga
Kód: 8236815-02Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
F. Dick ErgoGrip csontozó henteskés
A professzionális F. Dick ErgoGrip 8236815-02 henteskés keskeny, 15 cm hosszú X55CrMo14 rozsdamentes acél pengével rendelkezik, keménysége 56 HRC, és hús csontozására, feldolgozására szolgál. Ergonomikus, sárga műanyag markolattal van ellátva, amely kényelmes és biztonságos fogást biztosít még nedves környezetben is. A penge és a markolat között nincs rés, ahol folyadékok felgyülemlenének. A markolat nem szívja magába a zsírt és a szennyeződéseket.
Karbantartás: A kést mosogatógépben és sterilizátorban akár 130 °C hőmérsékletig is lehet tisztítani. Háztartási használat esetén a kézi mosást javasoljuk.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215083132 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Sárga |
| Teljes hossz: | 28,5 cm |
| Penge hossza: | 15 cm |
| Markolat hossza: | 13,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Súly: | 120 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
