Extrema Ratio Caimano Nero
Kód: 04.1000.0169/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Taktikai kés Extrema Ratio Caimano Nero
A Caimano Nero egy közepes méretű automatikus taktikai kés, amelyet az Extrema Ratio készített a G.O.I. számára, az olasz haditengerészet elit egysége. A kés neve az első világháborúban a Piave folyón való átkelésekkel és ellenséges területekre való betörésekkel hírnevet szerzett "Fekete kajmánokra" (az olasz haditengerészet egysége) utal.
Ez egy automatikus kés, 4 mm vastag, részben fogazott, spear point (lándzsa hegy) alakú pengével. A penge felső részén hamis él található, amely csak kis részben van megélezve a hegyénél. A penge Böhler N690 acélból készült, 58 HRC keménységgel, amely híres a keménység, szilárdság és ellenállóság tökéletes egyensúlyáról.
A markolat fekete eloxált alumíniumból készült. A modell üvegtörővel és egy biztonsági zárral (csúszó gomb) van ellátva, amely megakadályozza a penge véletlen záródását. A titán zsebklipek DLC bevonattal van ellátva, és három különböző szögben beállítható, mindkét oldalán a késnek. Ez egy deep-carry klip, amely úgy van kialakítva, hogy a markolat ne lógjon ki a zsebből.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rugós kések |
|---|---|
| Kés fajtája: | Automata |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 23,1 cm |
| Penge hossza: | 9,3 cm |
| Markolat hossza: | 13,8 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 9,00 - 9,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 180 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Spear Point |
| Penge felületkezelése: | Black Oxide |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Gomb |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
