Zero Tolerance 0203 CPM M4 zsebkés
Kód: ZT-0203Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0203 zsebkés
A Zero Tolerance 0203 egy EDC zsebkés robusztusabb kialakítással, így a nehezebb feladatokat is gond nélkül elvégzi. A CPM M4 szuper szerszámacélból készült, 10,2 cm hosszú penge fekete Cerakote felületkezeléssel rendelkezik, keménysége eléri a 62 HRC-t.
A markolat sötétzöld, 3D megmunkálású G10-ből készült. Hüvelykujjas nyitás a pengecsappal. Zárt állapotban a kést a DuraLock (bar lock) biztosítja. Fekete, megfordítható zsebklipsz, mély hordozási lehetőséggel (deep-carry).
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 087171069715 |
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Szerszámacél |
| Penge anyaga: | CPM M4 |
| Markolat anyaga: | G10 |
| Markolat színe: | Zöld |
| Zár: | Bar Lock (Axis) |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 23,5 cm |
| Penge hossza: | 10,2 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 190 g |
| Penge keménysége: | 62 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Cerakote |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | USA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
