Walther Micro PPQ
Kód: 5.0769Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zsebkés Walther Micro PPQ
ZsebkésWalther Micro PPQkisebb változatban minden kulcstartó nagyszerű kiegészítője. Kiválóan alkalmas utazáshoz, ha nincs nálad késes felszerelés, vagy hatékony önvédelmi eszközként.
Matt 440C rozsdamentes acél holkeres élezésű penge. rövidebb hossza 4,7 cm.A penge hátulja fogazott a csap jobb pozíciója érdekében. A durvább felületű markolat csúszásgátló hatást biztosít. A liner locknak köszönhetően nem kell tartania a kés nem kívánt kinyílásától és az esetleges sérülésektől. A zárszerkezet a kés markolatába van beépítve. A csapal nyitás nagyon egyszerű, csak csúsztassa oldalra a mechanizmust a penge kioldásához.
Walther kések
A Walther egy nagyon hosszú és gazdag múlttal rendelkező német vállalat. A Walther márka híres a kiváló minőségű eszközeiről, mint például a késeiről és a zseblámpáiról. A Walther kések rendkívül funkcionálisak, rendszeres használatra tervezett használati kések. A Walther megbízható vadászkéseket, taktikai késeket és mindennapi használatra szánt késeket is gyárt. Kiváló ár-érték arányukkal tűnnek ki, ezért is olyan népszerűek a Walther kések.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4000844594815 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 440C |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Liner Lock |
| Teljes hossz: | 11 cm |
| Penge hossza: | 4,8 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 5 cm alatt |
| Penge vastagsága: | 2,4 mm |
| A kés súlya: | 27 g |
| Penge formája: | Spear Point |
| Nyitási módszer: | Körömvájat |
