Walther BTK Black Tac
Kód: 5.0715Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Walhter BTK Black Tac túlélőkés
Fekete színű taktikai összecsukható kés, részben fogazott pengével. A 440C rozsdamentes acél penge holkeres élezéssel 8,5 cm hosszú. Egyszerűen kinyitható egy kézzel, egy flipper segítségével. Az eloxált alumíniumból készült fém markolat rendkívül tartós és kényelmesen fogható. A kés liner lock zárral, üvegtörővel és akasztókapoccsal van felszerelve. Jár hozzá egy nylon tok, amit az övre akaszthat.
Walther kések
A Walther egy nagyon hosszú és gazdag múlttal rendelkező német vállalat. A Walther márka híres a kiváló minőségű eszközeiről, mint például a késeiről és a zseblámpáiról. A Walther kések rendkívül funkcionálisak, rendszeres használatra tervezett használati kések. A Walther megbízható vadászkéseket, taktikai késeket és mindennapi használatra szánt késeket is gyárt. Kiváló ár-érték arányukkal tűnnek ki, ezért is olyan népszerűek a Walther kések.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4000844426130 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 440C |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Liner Lock |
| Tok: | Nylon |
| Teljes hossz: | 19,9 cm |
| Penge hossza: | 8,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,3 mm |
| A kés súlya: | 198 g |
| A tok súlya: | 52 g |
| Penge keménysége: | 57-59 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Nyitási módszer: | Flipper, Hüvelykujjnyílás |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
