Civivi Elementum Nebula Fat Carbon C24063B-1 - limitált kiadás
Kód: C24063B-1Egyediség garanciája
A termékeket egyenesen a gyártótól vagy a hivatalos viszonteladóktól rendelitek.
Hűségkedvezmény
A regisztrált vásárlóinknak törzsvásárlói kedvezményeket készítettűnk akár 10% kedvezményig.
Gyors kézbesítés
Szállítás minden munkanapon.
Nagy raktárkészlet saját raktárunkban.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Összecsukható kések, zsebkések, bicskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 724065717726 |
| Kés fajtája: | Összecsukható |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | CPM S35VN |
| Markolat anyaga: | Szénszál |
| Markolat színe: | Fekete |
| Zár: | Bar Lock (Axis) |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 17,8 cm |
| Penge hossza: | 7,5 cm |
| Markolat hossza: | 10,3 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 7,00 - 7,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3 mm |
| Súly: | 82,1 g |
| Penge keménysége: | 58-60 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Stonewash - black |
| Élezés: | Holkeres |
| Nyitási módszer: | Hüvelykujjnyílás |
| Származási ország: | Kína |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
