Condor BLUE RIVER kés penge
Kód: CTKCB2825-4HCKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Condor Blue River kés pótpenge
Teljes hossz: 23,6 cm, a penge hossza: 10,9 cm, súly: 119 g. A 3 mm vastag penge full-tang kialakítású, 1095-ös szénacélból készült, skandináv élezéssel. A penge hőkezelt, edzett és élezett, azonnal használatra kész.
A Condor Blue River kés nevét a Colorado folyó egyik mellékfolyójáról, a Kék Folyóról kapta, melynek partvidékén az „Arapaho” őslakos amerikai törzs élt. A Blue River sorozat tiszteletet ad e törzs kultúrája és kiemelkedő vadászati képességei előtt. A pótpenge ezért ideális kézműveseknek, gyűjtőknek és szabadtéri rajongóknak, akik olyan eszközt keresnek, amely áthatja a hagyomány és a történelem szelleme.
Condor szerszámok és kések
A Condor Tool & Knife kések a közép-amerikai El Salvadorban készülnek. A vállalat az Imacasa multinacionális vállalat része, és nagy múltra tekint vissza. A kések mellett a Condor Tool & Knife bozótvágó késeket és fejszéket is gyárt. A márka minden termékét a szabadtéri sportok szerelmeseinek tervezték, és az egyszerűség és a megbízhatóság jellemzi őket. A Condor főként természetes anyagokat használ, mint például fát és bőrt, néhány modell micarta vagy cydex tokkal is kapható. A Condor kések, bozótvágó kések és fejszék főként magas széntartalmú 1075 vagy 1095 acélból készülnek, amely, mint minden szénacél, megfelelő ápolást igényel. Ennek ellenére egy gyönyörű és eredeti késsel jutalmazzák, amely egy életen át tart.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Késpenge |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7417000566581 |
| Acél fajtája: | Szénacél |
| Penge anyaga: | 1095 (C100, XC100) |
| Teljes hossz: | 23,6 cm |
| Penge hossza: | 10,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3 mm |
| Súly: | 119 g |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Polished |
| Élezés: | Skandináv |
| Származási ország: | El Salvador |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Condor Tool & Knife késeket a középamerikai Salvadore-ban gyártják. A vállalat az Imacasa multinacionális vállalat része, és hosszú múltra tekint vissza. A késeken kívül Condor Tool & Knife macsétákat és fejszéket is gyártanak. A márka összes termékét az outdoor kedvelői számára tervezték, és az egyszerűség és a megbízhatóság jellemzik. A Condor elsősorban természetes anyagokat használ, mint például a fa és a bőr, néhány modellhez micarta vagy kydex tok tartozik. A Condor kések, macséták és fejszék elsősorban magas széntartalmú 1075 vagy 1095 acélból készülnek, amelyek, mint minden szénacél, megfelelő ellátást igényelnek. De a jutalom egy életen át szolgáló szép és eredeti kés lesz.
