Zero Tolerance 0470 Sinkevich Marbled Carbon Fiber and Titanium CPM-20CV
Kód: ZT-0470Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0470 Sinkevich zsebkés
A ZT0470 Dmitry Sinkevich 2019-es újdonsága. Ez egy praktikus EDC kés, amely teljes hosszában 19,8 cm könnyedén megbirkózik minden hétköznapi feladattal. A penge 8,6 cm hosszú, exkluzív CPM-20CV rozsdamentes acélból készült, amely nagy keménységet és korrózióállóságot, valamint kiváló szívósságot és kopásállóságot biztosít. A penge matt felületkezelést kapott stonewash hatással, drop point formájú, lapos (flat) élkiképzéssel. Az ergonomikus titán markolatba márványozott szénszálas betét került, frame lock típusú zárral. A kés egyszerű nyitását a flipper és a golyóscsapágyas KVT rendszer biztosítja. A zsebklipsz kétoldalas, jobb- és balkezesek számára egyaránt alkalmas. A kés az USA-ban készült.
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések mindennapi használatra - EDC |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 087171052410 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | CPM 20CV |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Fekete, Szürke |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 19,8 cm |
| Penge hossza: | 8,6 cm |
| Markolat hossza: | 11,2 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,07 mm |
| A kés súlya: | 92 g |
| Penge formája: | Drop Point |
| Nyitási módszer: | Flipper |
| Származási ország: | USA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
