Zero Tolerance 0462 Sinkevich Red Carbon Fiber and Titanium CPM-20CV
Kód: ZT-0462Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0462 Sinkevich zsebkés
A ZT0462 a 0460-as modell testvére. Félreérthetetlen megjelenésű, keleti kések formájával, és a Zero Tolerance egyik legjobban eladott modellje. Tervezte: Dmitry Sinkevich. 9,3 cm hosszú penge exkluzív rozsdamentes acélból, CPM 20CV, amely nagy keménységet és korrózióállóságot, ugyanakkor szívósságot és kopásállóságot is elér. A penge matt kivitelű és egy lapos élezésű hátsó alakú. Kombinált markolat - szénszál vörös árnyalatokkal és titán keret zárral. A gömbcsapágyas KVT rendszer egy kés segítségével könnyedén kinyithatja a kést. A kés felakasztására szolgáló kapocs kétoldalas (jobb- és balkezesek számára egyaránt alkalmas).
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések mindennapi használatra - EDC |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 087171052328 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | CPM 20CV |
| Markolat anyaga: | Szénszál |
| Markolat színe: | Fekete, Piros, Szürke |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 22,5 cm |
| Penge hossza: | 9,3 cm |
| Markolat hossza: | 13,3 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 9,00 - 9,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,96 mm |
| A kés súlya: | 107 g |
| Penge formája: | Trailing Point |
| Nyitási módszer: | Flipper |
| Származási ország: | USA |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
