Zero Tolerance 0450CF Small Sinkevich Carbon Fiber
Kód: ZT-0450CFKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0450CF Small Sinkevich zsebkés
A 0450 modell fekete változata. A ZT0450CF elegáns és kifinomult megjelenésű, amely funkcionalitásával párosulva tökéletes EDC késsé teszi. A penge 8,3 cm hosszú, CPM-S35VN rozsdamentes acélból készült, amely rendkívül erős, valamint magas korrózió- és kopásállósággal rendelkezik. A penge fekete DLC felületkezelést kapott, drop point formájú, homorú (hollow) élkiképzéssel. A markolat kombinált kialakítású: egyik oldalán szénszálas markolatpanel, a másik oldalon titán, frame lock típusú zárral. A kés egyszerű nyitását a flipper és a golyóscsapágyas KVT rendszer biztosítja. A zsebklipsz kétoldalas, jobb- és balkezesek számára egyaránt alkalmas. A kés az USA-ban készült.
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések mindennapi használatra - EDC |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 087171041094 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | CPM S35VN |
| Markolat anyaga: | Szénszál |
| Markolat színe: | Fekete, Szürke |
| Zár: | Frame Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 18,8 cm |
| Penge hossza: | 8,3 cm |
| Markolat hossza: | 10,4 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,1 mm |
| A kés súlya: | 68 g |
| Penge formája: | Drop Point |
| Nyitási módszer: | Flipper |
| Származási ország: | USA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
