Victorinox 6.7705.C1 Swiss Classic zöldségkés 10 cm – lila
Kód: VX6.7705.C1Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Victorinox Swiss Classic zöldség- és gyümölcsvágó kés
A svájci Victorinox zöldség- és gyümölcsvágó kés (paring) ergonomikus, lila színű polipropilén markolattal rendelkezik, amely rendkívül erős és tartós. A 10 cm hosszú, kiváló minőségű rozsdamentes acél penge egyenes éllel és hegyes csúccsal készült. A kés hosszan tartó élességével tűnik ki.
Felhasználás: Kis konyhakés, amely elsősorban zöldségek és gyümölcsök feldolgozására alkalmas.
Karbantartás: A kés mosogatógépben is tisztítható, azonban az él hosszabb élettartama érdekében ajánlott a hagyományos kézi mosás langyos, mosogatószeres vízben.
Származási ország: Svájc. Minden Victorinox kés teljes egészében Svájcban készül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcs és zöldségkés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7613329191286 |
| Konyhakés fajtája: | Gyümölcs és zöldségkés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Lila |
| Teljes hossz: | 21,2 cm |
| Penge hossza: | 10 cm |
| Markolat hossza: | 11,2 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Súly: | 27 g |
| Származási ország: | Svájc |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Victorinox története 1884-ben kezdődött Svájcban. Az idő múlásával a Victorinox kések világszerte elismertek minőségük és kiváló funkcionalitásuk miatt. A svájci kés (Swiss Army Knife) a minőség szinonimája, és a világ egyik legkelendőbb késtípusa. A Victorinox több méretű kést gyárt, a legnépszerűbbek 58 mm-es, 84 mm-es, 91 mm-es, 111 mm-es és 130 mm-es kések. A Swiss Victorinox kések edzett rozsdamentes acélból készülnek, amelynek keménysége 56 HRC. Fafűrészek, ollók és körömreszelők, keménységük 53 HRC, csavarhúzók, konzervnyitók és lyukasztók 52 HRC, dugóhúzók 49 HRC.
