Victorinox 6.7609.C1 Swiss Classic zöldségkés 8 cm – narancssárga
Kód: VX6.7609.C1Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Victorinox Swiss Classic zöldség- és gyümölcsvágó kés
A svájci Victorinox zöldség- és gyümölcsvágó kés (paring) ergonomikus, narancssárga színű polipropilén markolattal rendelkezik, amely rendkívül erős és tartós. A 8 cm hosszú, kiváló minőségű rozsdamentes acél penge egyenes éllel és hegyes csúccsal készült. A kés hosszan tartó élességével tűnik ki.
Felhasználás: Kis konyhakés, amely elsősorban zöldségek és gyümölcsök feldolgozására alkalmas.
Karbantartás: A kés mosogatógépben is tisztítható, azonban az él hosszabb élettartama érdekében ajánlott a hagyományos kézi mosás langyos, mosogatószeres vízben.
Származási ország: Svájc. Minden Victorinox kés teljes egészében Svájcban készül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcs és zöldségkés |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7613329191095 |
| Konyhakés fajtája: | Gyümölcs és zöldségkés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Narancssárga |
| Teljes hossz: | 18,9 cm |
| Penge hossza: | 8 cm |
| Markolat hossza: | 10,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Súly: | 20 g |
| Származási ország: | Svájc |
| Dĺžka čepele: | 8 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Victorinox története 1884-ben kezdődött Svájcban. Az idő múlásával a Victorinox kések világszerte elismertek minőségük és kiváló funkcionalitásuk miatt. A svájci kés (Swiss Army Knife) a minőség szinonimája, és a világ egyik legkelendőbb késtípusa. A Victorinox több méretű kést gyárt, a legnépszerűbbek 58 mm-es, 84 mm-es, 91 mm-es, 111 mm-es és 130 mm-es kések. A Swiss Victorinox kések edzett rozsdamentes acélból készülnek, amelynek keménysége 56 HRC. Fafűrészek, ollók és körömreszelők, keménységük 53 HRC, csavarhúzók, konzervnyitók és lyukasztók 52 HRC, dugóhúzók 49 HRC.
