Kizlyar Supreme Legion Niolox SW BG10H CMS taktikai kés
Kód: KIZ9435Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kizlyar Supreme Legion survival kés
Nagy méretű outdoor kés full-tang kivitelben (egy darab acélból készült). A penge Niolox szerszámacélból készül, 61–62 HRC keménységgel, finom stonewash felületkezeléssel. A penge formája hatékony szúrásra és olyan feladatokra lett kialakítva, ahol az éles hegyű kés előnyei kihasználhatók. A kés elsősorban mentő- és rendvédelmi egységek számára készült, de kiválóan használható vadászoknak és túlélési helyzetekben is. A markolat G10 anyagból készült – egy modern, rendkívül strapabíró és kellemes tapintású kompozit anyagból. A kés nylon–műanyag tokban kerül szállításra, amely kompatibilis a Molle rendszerrel.
Kizlyar Supreme
A Kizlyar Supreme egy modern orosz késgyártó Szentpétervárról. Termelésében a cég ötvözi az orosz kések hagyományát a "nyugati" elemekkel. Az eredmény érdekes, kiváló minőségű anyagokból készült kések, amelyek a legújabb technológiát használják.
A Kizlyar Supreme kések főleg D2 vagy AUS-8 acélból készülnek, kevésbé gyakori más acélokból, pl. 440C, Niolox, Sleipner, Lohmann PGK, N690. A markolaton főként kompozit anyagok, G10, Kraton, Micarta, és az Outdoor széria egyes modelljeinél kaukázusi diófát használnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4650065059435 |
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Szerszámacél |
| Penge anyaga: | Niolox |
| Markolat anyaga: | G10 |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Nylon |
| Teljes hossz: | 27,2 cm |
| Penge hossza: | 14,3 cm |
| Markolat hossza: | 12,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 12,00 - 14,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4,5 mm |
| Penge keménysége: | 61-62 HRC |
| Penge formája: | Spear Point |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Oroszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Kizlyar Supreme egy modern orosz késgyártó Szentpétervárról. Termelésében a cég ötvözi az orosz kések hagyományát a "nyugati" elemekkel. Az eredmény érdekes, kiváló minőségű anyagokból készült kések, amelyek a legújabb technológiát használják.
A Kizlyar Supreme kések főleg D2 vagy AUS-8 acélból készülnek, kevésbé gyakori más acélokból, pl. 440C, Niolox, Sleipner, Lohmann PGK, N690. A markolaton főként kompozit anyagok, G10, Kraton, Micarta, és az Outdoor széria egyes modelljeinél kaukázusi diófát használnak. Az Echelon széria harci ("taktikai") késeit az orosz hadsereg is használja.
