Glock Survival Knife FM 81 fekete
Kód: 12183Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Glock Survival Knife FM 81 fekete kés
Tábori kés, amely világszerte több ország egységeinél szolgál alapfelszerelésként. Ezt a klasszikus kést 1975-ben fejlesztették ki az osztrák Jagdkommando együttműködve. Ez az osztrák Glock® gyártó egyszerű, nagyon erős, megbízható és rendkívül tartós kés. A 16,5 cm hosszú penge 1095 szénacélból készül, keménysége 55 HRC, fekete felülettel. A penge klipcsúcs alakú, 5 mm vastag, és a penge hátsó részén fűrésszel van ellátva. Nyél tartós fekete polimerből. A jellegzetes fémvédő megakadályozza a kéz csúszását. A tartós polimerből készült műanyag tok az övre akasztható anélkül, hogy ki kellene húzni az övet.
Glock kések
Világhírű márka, amelyet Gaston Glock alapított 1963-ban az ausztriai Deutsch-Wagramban. A Glock mindössze egyetlen késmodellt gyárt két változatban, amely világszerte számos egység alapfelszerelésének része. A Glock FM 78-at 1975-ben mutatták be a nagyközönségnek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| Acél fajtája: | Szénacél |
| Penge anyaga: | 1095 (C100, XC100) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Műanyag |
| Teljes hossz: | 29 cm |
| Penge hossza: | 16,5 cm |
| Markolat hossza: | 12,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Penge vastagsága: | 5 mm |
| Teljes súlya: | 246 g |
| A kés súlya: | 202 g |
| A tok súlya: | 44 g |
| Penge keménysége: | 55 HRC |
| Penge formája: | Clip Point |
| Származási ország: | Ausztria |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
