Extrema Ratio Vipera Black Stone Washed Nitrogen kés
Kód: 04.1000.0484/NIT/SW/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Vipera Black Stone Washed Nitrogen bushcraft kés
Az Extrema Ratio olasz márka Vipera Black Stone Washed Nitrogen kés ideális kültéri, túlélő és bushcraft tevékenységekhez.
A 11,6 cm hosszú pengéje rozsdamentes nitrogénacélból készült, stonewash felülettel. Az acél és a felületkezelés ideális párost alkotnak vad környezetben és vészhelyzetekben. A robusztus, drop point formájú penge jól használható terepen végzett munkákhoz.
A fekete markolat csúszásgátló Forprene® termoplasztikus elasztomerből készült, amely gumiszerű tulajdonságokkal bír: rugalmas, puha és vegyszerálló. Biztonságos fogást biztosít még nedves kézzel is.
A késhez az Extrema Ratio által tervezett speciális nylon (műanyag) Aspis tok tartozik, amely rendkívül gyors pengekioldóval és Molle rendszerrel rendelkezik.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2000000041193 |
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Nitrogen |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Műanyag |
| Teljes hossz: | 23,6 cm |
| Penge hossza: | 11,6 cm |
| Markolat hossza: | 12 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 95 g |
| Penge keménysége: | 60 - 61 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
