Extrema Ratio Shrapnel One Black Satin
Kód: 04.1000.0500/SAT/BLKKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Extrema Ratio Shrapnel One Black Satin bushcraft kés
Az Extrema Ratio Shrapnel egy sokoldalú outdoor kés, amely nem korlátozódik egyetlen felhasználási területre. Ideális választás kalandvágyók, természetjárók és túlélési helyzetekre készülők számára. Legyen szó táborépítésről, tűzifa előkészítéséről vagy nehezebb feladatokról – a Shrapnel kés megbízható társ.
A fix penge Böhler N690 acélból készült, amely kiváló egyensúlyt kínál keménység, szilárdság és tartósság között. A penge hossza 15,7 cm, szatén felületkezeléssel. Lapos köszörülésű, 58 HRC keménységű.
A markolat fekete Forprene® anyagból készült, amely csúszásmentes, rugalmas, puha tapintású és vegyszerálló. A gumiszerű tulajdonságoknak köszönhetően biztos fogást nyújt még nedves kézzel is. A markolaton zsinórlyuk (lanyard hole) is található.
A késhez tartozik egy fekete tok MOLLE rendszerrel, amely jobb- és balkezesek számára egyaránt állítható.
Extrema Ratio kések
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | N690 |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Fekete |
| Tok: | Nylon |
| Teljes hossz: | 28,7 cm |
| Penge hossza: | 15,7 cm |
| Markolat hossza: | 13 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 15,00 - 19,99 cm |
| Penge vastagsága: | 6,3 mm |
| Súly: | 285 g |
| Penge keménysége: | 58 HRC |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Olaszország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Az olasz Extrema Ratio márka speciális egységek és mentőalakulatok számára készült professzionális kések gyártására specializálódott. Kínálatunkban kiváló minőségű túlélő és mentőkések, valamint fix pengés kések széles választéka található, amelyek ideálisak a zord körülmények közötti használatra. Az Extrema Ratio által a pengék gyártásához használt acélt a keménység, az ellenállóképesség és a tartós élesség közötti tökéletes egyensúly jellemzi.
A vállalat ISO 9001 tanúsítvánnyal és NATO kódolással (N/CAGE: AT200) rendelkezik. Az Extrema Ratio kések hivatalos beszállítója az olasz és a francia erők, valamint a legjobb olasz egységek és közbiztonsági szervek számára. Az olasz, majd később a nemzetközi alakulatokkal fenntartott szoros kapcsolattartásnak köszönhetően a vállalat értékes tapasztalatokat halmozott fel, amelyek elengedhetetlenek az új professzionális eszközök fejlesztéséhez.
