F. Dick MasterGrip 8288210-53 félhajlékony henteskés 10 cm
Kód: 8288210-53Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Henteskés F. Dick MasterGrip 10 cm 8288210-53
Professzionális hentes csontozókés a F. Dick MasterGrip sorozatból, félflexibilis, ívelt pengével. Közepes méretű kés 10 cm pengehosszal, húsfeldolgozáshoz ideális. A penge X55CrMo14 magas ötvözetű, rozsdamentes német acélból készült, amely kiváló tulajdonságainak köszönhetően rendkívül népszerű a konyhakések gyártásában. Ez az acél nagyon szívós, jól ellenáll a korróziónak, és könnyen élezhető, így ideális választás azok számára, akik nem szeretnének túl sok időt fordítani a kések karbantartására. A narancssárga színű, ergonomikus műanyag markolat különböző kézméretekhez igazodik, így a kés egész munkanapon át biztonságosan és kényelmesen használható. A minőségi műanyagnak köszönhetően a kés nem csúszik, ami nagyobb pontosságot és hatékonyabb munkavégzést biztosít.
A MasterGrip sorozat kései professzionális henteskések, amelyeket kifejezetten a húsiparban végzett mindennapi, intenzív munkára terveztek. A markolatot úgy alakították ki, hogy megfeleljen a legmagasabb gyakorlati követelményeknek, miközben megőrzi a kés teljes funkcionalitását. A sorozat csontozókéseket tartalmaz hajlékony, félflexibilis és merev pengével, két különböző pengehosszúsággal, valamint ívelt és egyenes pengeformával. A biztonsági színek – a narancssárga és a sárga – még zsúfolt, gyors tempójú munkakörnyezetben is kiváló láthatóságot biztosítanak.
Használat – húsfeldolgozás, csontozás, porciózás, házi disznóvágás, éttermek és hasonló felhasználási területek.
Karbantartás – a kés mosogatógépben is mosható, azonban a hosszabb éltartás és a kés élettartamának megőrzése érdekében a kézi mosogatást javasoljuk langyos vízben, mosogatószerrel.
Higiénia – a polírozott felületnek köszönhetően kevesebb szennyeződés tapad a pengére, így az ellenállóbb a korrózióval szemben és könnyebben tisztítható. A penge és a markolat találkozásánál nincs rés, a markolat nem szívja magába a zsírt vagy szennyeződéseket. A kés könnyen tisztítható, valamint ellenáll a hőnek, az ütődéseknek és a kopásnak. A MasterGrip kések elnyerték az amerikai NSF minősítést a higiénia és a minőség terén.
Dick kések
Johann Friedrich Dick 1778-ban függetlenítette magát apjától, és a németországi Esslingenben kezdte el első termékeinek gyártását. A vállalat története összefonódik merész vállalkozói lépésekkel, de világháborúkkal is. Mindez azonban olyan vállalatot formált, amely ma olyan konyhakéseket gyárt, amelyek a piac elitjébe tartoznak. A vállalat világszerte 80 országban van jelen.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4009215083217 |
| Konyhakés fajtája: | Csontozó kés |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | X55CrMo14 (1.4110) |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Narancssárga |
| Teljes hossz: | 23,5 cm |
| Penge hossza: | 10 cm |
| Markolat hossza: | 13,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Súly: | 110 g |
| Penge keménysége: | 56 HRC |
| Származási ország: | Németország |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
