Kizlyar Supreme Pioneer Sleipner G10 TacWash
Kód: KIZ7981Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kizlyar Supreme
A Kizlyar Supreme egy modern orosz késgyártó Szentpétervárról. Termelésében a cég ötvözi az orosz kések hagyományát a "nyugati" elemekkel. Az eredmény érdekes, kiváló minőségű anyagokból készült kések, amelyek a legújabb technológiát használják.
A Kizlyar Supreme kések főleg D2 vagy AUS-8 acélból készülnek, kevésbé gyakori más acélokból, pl. 440C, Niolox, Sleipner, Lohmann PGK, N690. A markolaton főként kompozit anyagok, G10, Kraton, Micarta, és az Outdoor széria egyes modelljeinél kaukázusi diófát használnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bushcraft kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4650065057981 |
| Acél fajtája: | Szerszámacél |
| Penge anyaga: | Sleipner |
| Markolat anyaga: | G10 |
| Tok: | Bőr |
| Teljes hossz: | 23,2 cm |
| Penge hossza: | 12,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 12,00 - 14,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3,75 mm |
| Súly: | 172 g |
| Penge keménysége: | 60-62 HRC |
| Származási ország: | Oroszország |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Kizlyar Supreme egy modern orosz késgyártó Szentpétervárról. Termelésében a cég ötvözi az orosz kések hagyományát a "nyugati" elemekkel. Az eredmény érdekes, kiváló minőségű anyagokból készült kések, amelyek a legújabb technológiát használják.
A Kizlyar Supreme kések főleg D2 vagy AUS-8 acélból készülnek, kevésbé gyakori más acélokból, pl. 440C, Niolox, Sleipner, Lohmann PGK, N690. A markolaton főként kompozit anyagok, G10, Kraton, Micarta, és az Outdoor széria egyes modelljeinél kaukázusi diófát használnak. Az Echelon széria harci ("taktikai") késeit az orosz hadsereg is használja.
