Zero Tolerance 0512 Olive CPM CruWear automata kés
Kód: ZT-0512OLKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Zero Tolerance 0512 Olive automata zsebkés
A Zero Tolerance 0512 Olive egy kioldós (automata) zsebkés mindennapi használatra. A penge CPM CruWear szerszámacélból készült, hossza 8,8 cm, stonewash felületkezeléssel, keménysége 63–64 HRC.
A markolat egyik oldala olívazöld vászonmicarta, a másik oldala titán stonewash felülettel. Nyitás gombnyomással, button lock zárral. Fekete, megfordítható zsebklipsz, mély hordozási lehetőséggel (deep-carry).
Zero Tolerance kések
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rugós kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 087171071121 |
| Kés fajtája: | Automata |
| Acél fajtája: | Szerszámacél |
| Penge anyaga: | CPM CruWear |
| Markolat színe: | Szürke, Zöld |
| Zár: | Button Lock |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 20,3 cm |
| Penge hossza: | 8,8 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 8,00 - 8,99 cm |
| Penge vastagsága: | 4 mm |
| Súly: | 125 g |
| Penge keménysége: | 63-64 HRC |
| Penge formája: | Clip Point |
| Penge felületkezelése: | Stonewash |
| Élezés: | Lapos |
| Nyitási módszer: | Gomb |
| Származási ország: | USA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Zero Tolerance kések 2006-ban jelentek meg először, amikor a ZT olyan késeket vezetett be a piacra, amelyeket szakemberek, tűzoltók és mentők számára terveztek. Napjainkban a Zero Tolerance kések az univerzális és prémium kések teljes választékát lefedik. A nagyobb és nehezebb kültéri késektől a vékonyabb és könnyebb, mindennapi használatra szánt késekig minden darab a legmagasabb színvonalon készül. A ZT kések minden esetben csúcsminőséget nyújtanak tulajdonosaiknak.
A Zero Tolerance kések első osztályú anyagokból készülnek, például CPM 20CV, S30V vagy S35VN acélokból és G10, titánból és szénszálból a markolatok. A gyártó figyelmet fordít a részletekre annak biztosítása érdekében, hogy a ZT kés minden részét gondosan és pontosan készítsék el, a legkisebb részletekig. Az összes Zero Tolerance kés USA-ban, az oregoni Tualatine városban gyártják, ahol évente több mint egymillió Zero Tolerance készül.
