Civivi Dracolisk Orange Aluminium C25028-2 gyakorló pillangókés
Kód: C25028-2Egyediség garanciája
A termékeket egyenesen a gyártótól vagy a hivatalos viszonteladóktól rendelitek.
Hűségkedvezmény
A regisztrált vásárlóinknak törzsvásárlói kedvezményeket készítettűnk akár 10% kedvezményig.
Gyors kézbesítés
Szállítás minden munkanapon.
Nagy raktárkészlet saját raktárunkban.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pillangó kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 724065717788 |
| Kés fajtája: | Pillangó |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 9Cr18Mov |
| Markolat anyaga: | Fém |
| Markolat színe: | Narancssárga |
| Tok: | tok nélkül |
| Teljes hossz: | 25,5 cm |
| Penge hossza: | 11,6 cm |
| Markolat hossza: | 13,9 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 10,00 - 11,99 cm |
| Penge vastagsága: | 3 mm |
| Súly: | 118,4 g |
| Penge keménysége: | 58-60 HRC |
| Penge formája: | Clip Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
| Származási ország: | Kína |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
