Walther Machete Machtac MT1
Kód: 5.0721Termék részletes leírása
A Walther Machtac 1 Machete egy 55 cm teljes hosszúságú és 4,5 mm-es pengevastagságú machete. Penge 440C rozsdamentes acélból. Fekete műanyag markolat, sötét textil tok.
FIGYELMEZTETÉS: Kérjük, NE RENDELJEN csomagot csomagautomatába, mivel az áru hossza miatt nem fér bele. A futárszolgálat a csomagot automatikusan egy másik átvételi pontra irányítja át.
Walther kések
A Walther egy nagyon hosszú és gazdag múlttal rendelkező német vállalat. A Walther márka híres a kiváló minőségű eszközeiről, mint például a késeiről és a zseblámpáiról. A Walther kések rendkívül funkcionálisak, rendszeres használatra tervezett használati kések. A Walther megbízható vadászkéseket, taktikai késeket és mindennapi használatra szánt késeket is gyárt. Kiváló ár-érték arányukkal tűnnek ki, ezért is olyan népszerűek a Walther kések.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Macséta |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4000844446572 |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 440C |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Tok: | Nylon |
| Teljes hossz: | 55 cm |
| Penge hossza: | 40 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 25 cm felett |
| Penge vastagsága: | 4,5 mm |
| Súly: | 750 g |
| Penge keménysége: | 57-59 HRC |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
