Walther P38 kés
Kód: 5.0738Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kés rögzített pengével Walther P38
Rendkívül eredeti Walther P38 kés. A kés markolatának pengéjét egy jól ismert modell mintája ihlette, amely a kor jellegzetes műanyagaiból készült. Ezenkívül megmaradt a zsinór oldalsó nyílása. A matt bevonatú penge 440C acélból készült. A csomag tartalmaz egy stílusos bőrtokot.
Walther kések
A Walther egy nagyon hosszú és gazdag múlttal rendelkező német vállalat. A Walther márka híres a kiváló minőségű eszközeiről, mint például a késeiről és a zseblámpáiról. A Walther kések rendkívül funkcionálisak, rendszeres használatra tervezett használati kések. A Walther megbízható vadászkéseket, taktikai késeket és mindennapi használatra szánt késeket is gyárt. Kiváló ár-érték arányukkal tűnnek ki, ezért is olyan népszerűek a Walther kések.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fix pengés kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4000844496812 |
| Kés fajtája: | Kés fix pengével |
| Acél fajtája: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 440C |
| Markolat anyaga: | Műanyag |
| Markolat színe: | Barna |
| Tok: | Műanyag |
| Teljes hossz: | 26 cm |
| Penge hossza: | 13,5 cm |
| Késpenge hossz kategória: | 12,00 - 14,99 cm |
| Penge vastagsága: | 5 mm |
| Teljes súlya: | 286 g |
| Penge formája: | Drop Point |
| Penge felületkezelése: | Satin |
| Élezés: | Lapos |
